|
Familie (21): Camiel is vijf |
|
|
zaterdag, 26 januari 2008 05:19 |
|
De Hocus Pocus Piet
Mijn kleinzoon Camiel is vandaag jarig. HOI, HOI, HOI! Hij is al weer vijf. Camiel is een heel leuk jongetje. Hij is zo’n beetje de clown van de familie. Hij speelt graag de Hocus Pocus Piet en gaat dan optreden. Hij kan zingen, dansen en op een fluit spelen.
Soms houdt hij zich helemaal stil en zegt dan later: 'Ik leefde voor nep niet'.
Het bubbelbad

Camiel was vroeger een beetje bang voor water. Maar nu gaat ‘ie gewoon in het bubbelbad Hij staat op de wachtlijst voor zwemles.
In Drakenpak

Het Spoorwegmuseum

Laatst waren we in het spoorwegmuseum in Utrecht. Dat was leuk & spannend en Camiel had alle stempels van de speurtocht verzameld. Hij kan ook heel snel puzzels leggen.
Met broer & neefjes

Camiel midden in wit hemd. Links (ook wit) z'n broer Luc (8). Dan zijn neefjes Jip (1 maand; drie weken), Tijn (4), Sam (6) en Daan (2). Ingeklemd: Daniëlle
|